ПОЛІСОЛ™ - цілюща сила пророщених зерен

Здорове харчування може бути смачним!

Про здорове харчування з року в рік говориться все більше, а продуктів у цій категорії чомусь стає все менше. Але ж колись, ще на початку 80-х років минулого століття, Мінохоронздов СРСР та провідні наукові центри активно зайнялися впровадженням медичних програм, які передбачають оптимізацію раціону оздоровчого харчування з метою підвищення народжуваності та оздоровлення населення в цілому.

Клінічні дослідження підтвердили ефективність застосування "ПОЛІСОЛу":

  • В інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (ІПАГ) тільки в період з 1984 по 1990 рр. курс ефективного лікування проблем анемії, гіпоксії, гіпертрофії плоду та недостатньої лактації пройшли більше 5 000 вагітних та жінок, що годують, віком до 40 років.
  • В період з 1984 по 1990 рр. 1 800 дітей з проблемами органів травлення, ліпідного обміну, захворюваннями гепатобіліарної системи отримали лікувально-профілактичну допомогу в ІПАГ;
  • В українському інституті сексології та андрології в 2009 році полісолодові екстракти були включенні до раціону харчування 60 чоловіків, які реально відчули на собі посилення сексуальної функції;
  • У НДІ гігієни та токсикології пестицидів «ПОЛІСОЛ» ефективно застосовувався при лікуванні профзахворювань, в т.ч. викликаних наслідками аварії на Чорнобильській АЕС. .
На сьогоднішній день медичні програми державного значення були забуті. А ось цілющий полісолодовий екстракт «ПОЛІСОЛ» пройшов перевірку часом. Цей продукт оздоровчого харчування виробляється під Києвом на сучасному вітчизняному заводі з повним дотриманням технологічних процесів.

У чому ж полягає цілюща сила полісолодових екстрактів?

Вживання в їжу пророслих зерен навряд чи принесе задоволення, а десертний смак в'язкої тягучої маси "ПОЛІСОЛ" не залишить байдужими навіть дітей. Загальний оздоровчо-лікувальний ефект від його застосування, підтверджений клінічними дослідженнями:

Підтверджені клінічними дослідженнями специфічні особливості ефективного застосування ПОЛІСОЛ для окремих груп населення:

У далекій і заможній Австралії популяризація вживання продуктів на солодовою основі є частиною державної програми забезпечення здоров'я нації. Ми не в Австралії, і крім нас самих ніхто не подбає про власне здоров'я і здоров'я наших близьких…

Додаткова інформація:
При поддержке NIC.UA